Будівельні матеріали, металопрокат, фарба («Фенікс»)

На жаль, оголошення застаріло
Вам пропонується купити будівельні матеріали від МТК «ФЕНІКС» на самих вигідних умовах. Крім цього Ви також можете доступно купити фарбу та металопрокат. Наша компанія швидко та максимально ефективно займається вирішенням питань, що стосуються довгострокової співпраці.

Якщо Ви будете купувати продукцію саме у нас, то можете бути впевнені в високому рівні її якості. У нас ціна на будівельні матеріали, ціна на фарбу доступна.

Слід відмітити, що МТК «ФЕНІКС» працює далеко не один рік. У нас гарно налагодженні торгівельні зв’язки з великою кількістю країн. Всі працівники компанії професійні та кваліфіковані. Саме вони займаються моніторингом того, як змінюється ситуація на ринку. Завдяки цьому ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію високого рівня якості.

Нам вдалось налагодити стабільну і успішну роботу компанії. Вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні. А самі працівники компанії працюють професійно. Наша продукція реалізується не тільки в нашій країні, а й закордоном.

Робіть замовлення будівельних матеріалів, фарби та металопрокату саме в нашій Міжнародній торговій компанії «ФЕНІКС». Ви не пожалкуєте про свій вибір. З нами співпраця проходить безпечно, надійно та вигідно!

Готові прийняти Ваше замовлення та відповісти на Ваші питання по телефонам:
- +380666450007;
- +380966750007;
- +380687677707;
- +380672540007;
- +380950540007.

Наша адреса: Дніпропетровськ, вул. Курсанська, 21

Ми є в:
- https://www.facebook.com/ITK.FENIXcom
- https://www.facebook.com/ITC.FENIX.TC
- https://www.facebook.com/groups/fenix.tc/
- https://www.instagram.com/fenix.itc/
- https://twitter.com/fenix_itc
Дополнительная информация на сайте fenix.tc
Наталья ,Алексей,Евгений,Вячеслав,Юрий,Екатерина
Показати номер Показати номер
Дії