Найбільша аграрна компанія України «УКРЛЕНДФАРМІНГ» підписала меморандум про співпрацю з СумДУ

К сожалению, объявление устарело
14 червня відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Сумським державним університетом та лідером аграрного ринку України – компанією «Укрлендфармінг». Підписи під документом поставили заступник генерального директора агрохолдингу Василь Лобода та ректор СумДУ Анатолій Васильєв. Із основними напрямками роботи «УЛФ» присутніх ознайомили керівник департаменту впровадження інноваційних проектів Володимир Бабій та керівник департаменту з управління персоналом Наталія Романенко.
Меморандум передбачає підготовку студентів та їх працевлаштування на підприємстві після закінчення університету за спеціальностями: менеджмент; економіка; облік і оподаткування;, комп’ютерні науки; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; електроніка; енергетичне машинобудування. Також студенти зможуть проходити практику та стажування на підприємстві. Задля вдосконалення освітнього процесу та обміну досвідом, залучатися до співпраці з «УЛФ» будуть і викладачі СумДУ – для них це реальна можливість отримати доступ до практичних кейсів, які є в бізнесі, і на їх основі будувати освітній процес, а також це є додатковою можливістю підвищення кваліфікації.
«Така співпраця надасть студентам можливість не тільки удосконалювати свої знання та проходити практику, а й отримати реальний шанс створити успішну кар’єру в нашому холдингу», - зазначив Василь Лобода
Анатолій Васильєв зауважив, що СумДУ хоч і не є аграрним ЗВО, проте чимало його наукових розробок активно впроваджуються в сільському господарстві.
«Наші ІТ напрацювання впроваджуються в тваринництві, вирішують проблеми точного землеробства, переміщення сумішей тощо. Тому, ми зацікавлені у співпраці з таким потужним агрохолдингом, і у першу чергу, з точки зору перспективного працевлаштування. Ми готові давати студентам теми курсових та дипломних робіт за відповідними напрямками. СумДУ має широкий спектр господарчих договорів з фірмами із багатьох країн, має біля 800 партнерів-замовників кадрів. Добре, що тепер нашим партнером є і такий потужний, високотехнологічний, різнопрофільний агрохолдинг, як «УЛФ»», - говорить ректор.
Для довідки. Група компаній Укрлендфармінг— один із найбільших агрохолдингів в Україні, який спеціалізується на виробництві та продажі зерна, яєць, яєчних продуктів, цукру та цукрового буряка, насіння та шкіри; розведенні великої рогатої худоби з метою виробництва м'яса і
сирого молока. Землі та підприємства компанії розташовані у 22 областях країни, в тому числі і на Сумщині.
Рубрики
Бизнес, финансы Образование
Действия

Похожие объявления

Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов
20:10, 18 июля
Весы платформенные ВПД Эконом используются на производственных предприятиях, складах, в торговле, на...
23:33, 13 июля
Обязанности: Работа с клиентами и персоналом в офисе, Работа с входящим потоком звонков Организац...
13:12, Вчера
Синтетический пух - пушистое облако из волокон, которые сплетены между собой в разных направлениях....
15:27, 17 июля
ЧП "Галит" предлагает Вашему вниманию стоматологические установки, компрессоры и аспирационные устро...
11:34, Вчера
Добрый день дорогие наши девушки, наша компания расположена в Германии, компания русская, что мы пре...
02:55, Сегодня